Focus Stones
Konsultacje: 601 251 588

Marmur, Granit, Trawertyn

Płytki, Schody, Kominki - Sprzedaż, Usługi, Serwis
  • Aktualne promocje


Płytki granitowe

Płytki granitowe są materiałem coraz bardziej popularnym. Są one doceniane nie tylko ze względu na swoje ogromne walory estetyczne.
Ich wygląd stanowi rzeczywiście niepowtarzalną i wyjątkową zaletę, granit to jednak materiał, który przedstawia całe mnóstwo atutów.
Zacząć warto od tego, iż jak wielu wie, jest to kamień niebywale trwały. Wytrzymuje on wieki, jednocześnie będąc odpornym na zarysowania, a co więcej, także na wytarcie. Dzięki tym cechom, granit znacząco podwyższa wartość i wizualną atrakcyjność miejsca, budynku, w którym zostanie użyty.
Warto również nadmienić, iż granit, ze względu na swoje właściwości, stanowi idealny materiał, do wykładania podłóg, wówczas, gdy w danym pomieszczeniu, zamontowane ma zostać ogrzewanie podłogowe.
Dla wielu, bardzo istotną korzyścią, jaką prezentuje granit jest jego ekologiczność. Przy jego produkcji nie tworzą się żadne szkodliwe odpady.
Mnogość minerałów, znajdujących się w granicie, sprawia, że kolorystyka oraz wzornictwo granitowych płytek są naprawdę różnorodne. Oferując Państwu również płytki sprowadzane z odległych zakątków świata gwarantujemy, iż znajdą Państwo w naszej ofercie, dokładnie to czego potrzebujecie, by Wasze wnętrze, prezentowało się szczególnie atrakcyjnie.