Focus-Stones - Płytki marmurowe 
Focus Stones
Konsultacje: 601 251 588

Marmur, Granit, Trawertyn

Płytki, Schody, Kominki - Sprzedaż, Usługi, Serwis
  • Aktualne promocje


Płytki marmurowe

Płytki marmurowe, w przeciwieństwie do tych granitowych, nie mogą być wykorzystywane na zewnątrz. Marmur bowiem nie posiada odporności na mróz, dlatego też w czasie zimy, szybko się zniszczy. Jest to natomiast niezastąpiony materiał do wykończenia wnętrza. Jego delikatna, a zarazem elegancka i klasyczna faktura, sprawiają, że płytki marmurowe, chętnie wykorzystywane są w łazienkach, holach, a także kuchniach czy kominkach.
Główną zaletą marmuru jest jego delikatność. Subtelność płytek, sprawia, że są chętnie montowane we wszystkich wnętrzach, również tych bardzo nowoczesnych. Co istotne, marmur łatwo łączy się z innymi barwami oraz materiałami, tworząc wnętrze najwyższej klasy.
Każdy wielbiciel tego kamienia, wie, jak wiele barw, prezentuje marmur. Malownicze płytki, niejednokrotnie bardziej przypominają dzieło sztuki, niż zwykłą podłogę. Różnorodność barw i struktur sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie wśród marmurowych płytek, wzór i strukturę do swojego wnętrza. Dzięki temu, iż marmur łatwo poddaje się obróbce, chętnie wykorzystywany jest jako materiał dekoracyjny.