Generalne wykonawstwo

Naszym klientom oferujemy kompleksowy nadzór nad realizacją projektu, pragnąc tym samym zoptymalizować działania wykonawcze i zadbać o jak najlepszy efekt końcowy.

 

PIĘKNO

Wsparcie Inwestora

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie prac: od dostarczenia niezbędnych materiałów (nie tylko kamieniarskich, ale także drewna, armatur, sufitów podwieszanych, konstrukcji stalowych i in.) aż po stworzenie pełnej dokumentacji. Nasi inżynierowie posiadają kompetencje niezbędne do nadzorowania projektu od początku aż do samego końca, z uwzględnieniem prac hydraulicznych, elektrycznych, murarskich i wykończeniowych aż do etapu wystroju i dekoracji wnętrza. Oferujemy zaawansowane analizy techniczne (m.in. analizę podłoży), proponujemy odpowiednie rozwiązania technologiczne, dopasowujemy projekty architektoniczne do realnych warunków i nadzorujemy pracę starannie wyselekcjonowanych podwykonawców. Efektem naszych działań są realizacje nie tylko zgodne z wizją architekta, ale zoptymalizowane pod kątem finansowym i wykonane z dbałością o detal.

PRECYZJA

Terminowość i spójność

Dzięki usłudze generalnego wykonawstwa nasi klienci mają gwarancję terminowości i zgodności wszystkich elementów projektu. W ramach współpracy tworzymy obszerną dokumentację wykonawczą wraz z dokumentacją fotograficzną, aby umożliwić w przyszłości bezproblemowe dokonywanie napraw, remonty oraz doradzić odpowiednią konserwację.

PROFESJONALIZM

FOCUS Dariusz Duda
Trakt Brzeski 86A,
05-070 Sulejówek
+48 22 401 04 40

Podświetlany onyx Brazylijski kwarcyt
Brazylijska patagonia