Kwarcyt Patagonia

W Focus Stones mamy wspaniały pomysł na Twoje wyspy kuchenne i bary podświetlane z kwarcytów z Patagonii. Ten unikatowy pomysł umożliwia prowadzenie zdalnego sterowania światłem za pośrednictwem dedykowanej aplikacji telefonicznej.

Dzięki naszej usłudze będziesz mógł tworzyć wyjątkowe wnętrza, czerpiąc z naturalnych piękna i szlachetności brazylijskiej kamieni, która pozwoli Ci wyrazić się w kuchni lub barze.

Dostępny w naszej ofercie kwarcyt Patagonii to idealne rozwiązanie, umożliwiające zarówno nowoczesne, jak i klasyczne wykończenia wnętrz, bez względu na to, jaki styl preferujesz.

Jako Focus Stones, nadal wierzymy w wizję, aby Twoje wnętrza miały swoje wyjątkowe piękno, dzięki któremu będą wyjątkowe i pełne energii. Z naszym unikatowym rozwiązaniem, stworzenie tego piękna jest bardzo proste, wystarczy dotknąć ekranu telefonu, aby włączyć światło w Twojej kuchni lub barze.

Jeśli szukasz pierwszorzędnego rozwiązania do swoich wysp kuchennych i barów, to Focus Stones ma dla Ciebie odpowiedź! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak skorzystać z tak unikalnego i wyjątkowego rozwiązania.

FOCUS Dariusz Duda
Trakt Brzeski 86A,
05-070 Sulejówek
+48 22 401 04 40

Podświetlany onyx Brazylijski kwarcyt
Brazylijska patagonia