Showroom Kamieni Podświetlanych

Pragnąc zaprezentować szerszemu gronu odbiorców innowacyjny koncept, jakim są realizacje z systemem podświetlenia, stworzyliśmy unikatowe miejsce na mapie nie tylko Polski, ale całej Europy. W Showroomie Kamieni Podświetlanych prezentujemy wyselekcjonowane kamienie naturalne przepuszczające światło i wyróżniające się dzięki temu niezwykłym efektem estetycznym.
COZY
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tej szczególnej cechy wybranych kamieni naturalnych, które w połączeniu z opracowaną od początku do końca przez naszych specjalistów technologią podświetlenia zmieniają się niemal nie do poznania. W showroomie znajdą Państwo elementy wykończenia i dekoracyjne dodatki do domu, które zmieniają sposób postrzegania tego wyjątkowego surowca.
COZY
Sterowalne źródło światła wydobywa z blatów, ścian, podłóg schodów, kloszy lamp i wielu innych elementów użytkowych feerię odcieni, podkreślając naturalne piękno kamienia. Jako lider w segmencie tego rodzaju realizacji oferujemy Państwu możliwość dokonania oceny naszych możliwości oraz rzadką okazję obejrzenia na żywo efektów zastosowania technologii podświetlania kamienia, do niedawna nieosiągalną dla klientów.
COZY

W Showroomie Kamieni Podświetlanych mogą Państwo umówić się z naszymi przedstawicielami celem prezentacji rodzajów kamieni oraz mozliwości ich podświetlania. Oferujemy również możliwość zorganizowania spotkań architektów z klientami.

Zapraszamy!

ADRES:

Domoteka, Malborska 41, 03-286 Warszawa
tel. +48609147609

poniedziałek - sobota:  10.00 - 21.00
niedziela handlowa: 10.00 - 19.00

 

COZY

FOCUS Dariusz Duda
Trakt Brzeski 86A,
05-070 Sulejówek
+48 22 401 04 40

Podświetlany onyx Brazylijski kwarcyt
Brazylijska patagonia