Showroom Kamienia Naturalnego

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin w Showroomie Kamienia Naturalnego w Warszawie, który stworzyliśmy we współpracy z firmą Interstone.
COZY
Wykonany niemal w całości z kamieni naturalnych, ten niezwykły salon z założenia jest miejscem spotkań i źródłem inspiracji. Naszym celem było podkreślenie piękna wyjątkowego surowca, jakim jest kamień i zaprezentowanie Państwu jego nowoczesnej odsłony. W efekcie powstało miejsce odpowiadające bieżącym trendom w zakresie designu i wypełnione sztuką; znajdują się tu efektowne rzeźby oraz obrazy wykonane z kamienia naturalnego, które zostały wykonane przez specjalistów Focus Stones we współpracy z młodymi, interesującymi artystami.
COZY
Usytowany w centrum Warszawy, Showroom Kamienia Naturalnego podzielony jest na dwie strefy: roboczą oraz wypoczynkową. Strefa robocza została zaprojektowana z myślą o stworzeniu przestrzeni sprzyjającej pracy zdalnej lub spotkaniom biznesowym. Strefa wypoczynkowa zachęca z kolei do chwili relaksu i poszukiwania natchnienia wśród miękkich, wygodnych kanap i foteli.

ADRES:

Al. Jerozolimskie 132, 02-305 WARSZAWA (budynek Eurocentrum - Delta)

COZY

FOCUS Dariusz Duda
Trakt Brzeski 86A,
05-070 Sulejówek
+48 22 401 04 40

blat granitowy kuchenny z granitu kamienia marmurowy marmuru łazienkowy, producent blatów elementów naturalnego wyrobów, blaty granitowe kuchenne marmurowe do kuchni, podłoga granitowa marmurowa, podświetlane podłogi łazienkowe, hurtownia, schody zewnętrzne, import, nowoczesna łazienka, podświetlany kamień onyx, serwis, fronty, cięcie wodą, kuchnia efekt, marmur w łazience, łazienki, brazylijski kwarcyt, brazylijska patagonia, brazylijskie crystallo, polerowanie, wyspa, posadzka kamienna, elewacja

Copyright © 2021 Focus Stones | Projekt i wykonanie MIGAN
Polish English