Showroom Kamienia Naturalnego

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin w Showroomie Kamienia Naturalnego w Warszawie, który stworzyliśmy we współpracy z firmą Interstone.
COZY
Wykonany niemal w całości z kamieni naturalnych, ten niezwykły salon z założenia jest miejscem spotkań i źródłem inspiracji. Naszym celem było podkreślenie piękna wyjątkowego surowca, jakim jest kamień i zaprezentowanie Państwu jego nowoczesnej odsłony. W efekcie powstało miejsce odpowiadające bieżącym trendom w zakresie designu i wypełnione sztuką; znajdują się tu efektowne rzeźby oraz obrazy wykonane z kamienia naturalnego, które zostały wykonane przez specjalistów Focus Stones we współpracy z młodymi, interesującymi artystami.
COZY
Usytowany w centrum Warszawy, Showroom Kamienia Naturalnego podzielony jest na dwie strefy: roboczą oraz wypoczynkową. Strefa robocza została zaprojektowana z myślą o stworzeniu przestrzeni sprzyjającej pracy zdalnej lub spotkaniom biznesowym. Strefa wypoczynkowa zachęca z kolei do chwili relaksu i poszukiwania natchnienia wśród miękkich, wygodnych kanap i foteli.

ADRES:

Al. Jerozolimskie 132, 02-305 WARSZAWA (budynek Eurocentrum - Delta)

COZY

FOCUS Dariusz Duda
Trakt Brzeski 86A,
05-070 Sulejówek
+48 22 401 04 40

Podświetlany onyx Brazylijski kwarcyt
Brazylijska patagonia