Laminam

Stało się!

W Warszawie powstał pierwszy Showroom kamienia naturalnego. Mieliśmy przyjemność wziąć udział w przygotowaniach i zapewniamy was, że wyszło świetnie!

Już dziś możesz odwiedzić Showroom kamienia naturalnego, który znajduje się pod adresem al. Jerozolimskie 132 w Warszawie.

Showroom powstał przy współpracy z firmą Interstone oraz ekipą architektów JMW Architekci. Chcieliśmy pokazać piękno naturalnego kamienia, oraz przekonać was, Drodzy Państwo, że kamień naturalny wciąż jest nowoczesny i popularny. To miejsce odpowiada najnowszym trendom w sferze designu.

W Showroomie Kamienia Naturalnego można zobaczyć bestsellery oraz uzyskać informacje o innych dostępnych materiałach. Znajdują się tu również zadziwiające rzeźby oraz obrazy zrobione z kamienia naturalnego, które wykonała ekipa firmy Focus przy współpracy z młodymi artystami.

Showroom Kamienia to miejsce spotkań oraz inspiracji. Cała przestrzeń jest podzielona na dwie strefy – strefa robocza oraz strefa komfortu. W strefie roboczej można się rozgościć z laptopem, bądź przeprowadzić ważne spotkanie biznesowe. W strefie komfortu znajdują się wygodne kanapy oraz fotele, na których można chwile odpocząć albo poszukać natchnienia.

Cały salon jest wykonany z kamienia naturalnego.

Zapraszamy serdecznie do Showroomu Kamienia oraz do współpracy.

Naprawdę warto!