Laminam

  • Start
  • ShowRoom Laminam w Warszawie

Showroom Laminam Warszawa.

Opis

Serdecznie zapraszamy do Showroom Laminam, który znajduje się w nowoczesnym oraz ekologicznym biurowcu Eurocentrum w Warszawie. Jest to pierwszy i jedyny taki salon w Polsce! Showroom działa w trybie 24/7. Tak, to prawda, nawet w środku nocy możesz odwiedzić Showroom Laminam. Chcesz się upewnić? Wejdź na stronę laminam.pl i zapoznaj się ze szczegółami. Nad salonem pracowało wiele utalentowanych osób. Oprawą wizualną zajęli się JMW architekci, otoczką techniczną firma Focus, dekoracje dostarczyła firma Szkło-Bud. W projekcie uczestniczyło jeszcze wiele innych firm. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tworzeniu bardzo nowoczesnego i funkcjonalnego showroomu. 

Nie musisz być architektem, żeby wejść do środka. Każda zainteresowana osoba może w dowolnej chwili wejść i obejrzeć ekspozycję. Na miejscu przeszkolona osoba będzie mogła doradzić i postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Showroom Laminam to jedyne miejsce w Warszawie, gdzie będziesz mógł obejrzeć wszystkie płyty w pełnym formacie 3m/1m. Na miejscu możesz zorganizować spotkanie z architektem, bądź montażystą. Showroom jest to otwarta przestrzeń do pracy w ładnej i przyjemnej atmosferze.

Dla nas Showroom jest wizytówką naszej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia salonu i do współpracy!