Showroom Laminam

Serdecznie zapraszamy Państwa do Showroomu Laminam, który znajduje się w nowoczesnym, ekologicznym biurowcu Eurocentrum w Warszawie.

Showroom Laminam to pierwszy tego rodzaju salon w Polsce, a nad jego efektowną oprawą pracował zespół utalentowanych specjalistów, m.in. z biura architektonicznego JWM Architekci (oprawa wizualna)  oraz pracownicy Focus Stones (wykończenie i rozwiązania techniczne).

COZY

To wyjątkowe miejsce dostępne jest dla odwiedzających 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę dzięki systemowi indywidualnej kontroli dostępu – tak, także w środku nocy! Na wszystkich zainteresowanych czeka tu ekspozycja składająca się ze starannie wyselekcjonowanych płyt ze spieków kwarcowych w pełnym formacie 3x1 m oraz – w godzinach pracy - przeszkoleni konsultanci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i w razie potrzeby doradzą odpowiednie rozwiązanie. Ale to jeszcze nie wszystko!

Showroom Laminam to również otwarta przestrzeń do pracy, zaprojektowana z myślą o spotkaniach architektów lub montażystów z klientami.

COZY

ADRES:

Al. Jerozolimskie 132, 02-305 WARSZAWA (budynek Eurocentrum - Delta)

COZY

FOCUS Dariusz Duda
Trakt Brzeski 86A,
05-070 Sulejówek
+48 22 401 04 40

Podświetlany onyx Brazylijski kwarcyt
Brazylijska patagonia