Logo focus stones warszawa kamieniarstwo

Laminam focus stones warszawa

  • Start
  • Współpraca z architektami

Drogi architekcie i projektancie wnętrz!

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami, czyli z firmą Focus.

Cicie marmuru wzorki focus stones 10Przez 23 lata prowadzenia firmy produkcyjno-montażowej wypracowaliśmy unikalny model współpracy, który z pewnością wyróżnia nas spośród firm z naszej branży. Nasza ekipa pomoże ci nie tylko w sprawach kamieniarskich, ale również doradzi w zakresie ogólnobudowlanym. Tak szeroka wiedza naszych inżynierów sprawi, że projekt końcowy będzie dokładny w najmniejszym szczególe. Z nami możesz się nie martwić o poprawne przygotowanie podłoża bądź izolacji, zrobimy to za ciebie.

Technologie zmieniają się coraz szybciej, dlatego nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach oraz seminariach na całym świecie, żeby w swojej codziennej pracy wykorzystywać najnowszy sprzęt oraz rozwiązania techniczne.

Pracujemy zarówno na nowoczesnym oprogramowaniu, jak i na klasycznym (np.AutoCad). Dzięki nowoczesnym programom znacznie skracamy czas przygotowania trudnych elementów. Konsultacje specjalistyczne oraz techniczne są swoistym gratisem przy współpracy z nami.

Dzięki temu, że firma Focus posiada mnóstwo sprzętu, wszystkie zlecenia realizujemy sami. To pozwala całkowicie kontrolować proces oraz uzyskujemy najlepszą jakość usług.

Elementy marmurowe cite waterjet crema marfil emperador focus stones 11

Podejmując z nami współpracę, zaopatrzymy twoich klientów w materiały, które są niedostępne na rynku polskim. Importujemy kamienie prawie z całego świata, dzięki zaufanym dostawcom. Nasi pracownicy nadzorują także cały proces produkcyjny od momentu wybrania bloku kamienia, poprzez wycięcie slabów, aż do ostatniej chwili, gdy powstaje gotowy produkt i jego montaż.

Marmur city cnc fala focus stones 12Żeby było ci jeszcze łatwiej podejmować decyzje co do materiałów, podzielimy się z tobą kompletem bezpłatnych próbek wybranych kolorów. Bardzo nam zależy na dobrym samopoczuciu klienta i zawsze staramy się zrobić wszystko, co jest w naszej mocy.

Serdecznie zapraszamy!

 

Blank 16 Blank 17 Blank 18 Blank 19 Blank 20